- -97,15 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Full No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 5 |
| Нетен обем на фризера | 148 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 8 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 295 kWh |
| Дневен разход на енергия | 0.808 kWh |
| Цвят | Cив |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 193 cm |
| Дълбочина | 59.8 cm |
| Гаранция | 60 месеца |