- -97,15 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Full No Frost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 5 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 148 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 8 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 295 kWh |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.808 kWh |
| Χρώμα | Γκρι |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 193 cm |
| Βάθος | 59.8 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |