- -97,15 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Full No Frost |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 5 |
| Volumul net al congelatorului | 148 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 8 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Sistem de răcire | Full No Frost |
| Consumul anual de energie | 295 kWh |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.808 kWh |
| Culoare | Gri |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta, Stânga |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 193 cm |
| Adâncime | 59.8 cm |
| Garanție | 60 luni |