- -104,81 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Аларма за отворена врата, Външен електронен дисплей, Електронно управление, Инверторен компресор, Контрол на влажността, Рафтове и чекмеджета с регулируема височина, Регулируеми рафтове |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 169 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 14 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло, Пластмаса |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | SN/N/ST/T |
| Охладителен агент | R600a, R134a |
| Мощност | 250 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 305 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Автономия без ток | 15 h |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Ниво на шум | 35 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Специално покритие | Инокс |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 189.8 cm |
| Ширина | 83.3 cm |
| Дълбочина | 64.8 cm |
| Тегло | 108 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |