- -104,81 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, Alarma de alarmă de ușă, Външен електронен дисплей, Control electronic, Compresorul invertorului, Controlul umidității, Рафтове и чекмеджета с регулируема височина, Rafturi reglabile |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 169 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 14 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă, Plastic |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | SN/N/ST/T |
| Agent de răcire | R600a, R134a |
| Putere | 250 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 305 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Autonomie fără electricitate | 15 h |
| Culoare | Inox, Negru |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta, Stânga |
| Acoperire specială | Inox |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 189.8 cm |
| Lăţime | 83.3 cm |
| Adâncime | 64.8 cm |
| Greutate | 108 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 месеца |