- -104,81 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, Аларма за отворена врата, Външен електронен дисплей, Електронно управление, Инверторен компресор, Контрол на влажността, Рафтове и чекмеджета с регулируема височина, Регулируеми рафтове |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 169 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 14 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί, Πλαστικό |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | SN/N/ST/T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a, R134a |
| Εξουσία | 250 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 305 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 15 h |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 35 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 189.8 cm |
| Πλάτος | 83.3 cm |
| Βάθος | 64.8 cm |
| Βάρος | 108 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 месеца |