- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Реверсивен люк, Регулиране на температурата |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 10 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 80 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 90 W |
| Годишна енергийна консумация | 106 kWh |
| Дневен разход на енергия | 0.29 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 90 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 85 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Гаранция | 60 месеца |