- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Trapa reversibilă, Reglarea temperaturii |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 10 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 80 l |
| Numărul de rafturi frigider | 2 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N/ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Putere | 90 W |
| Consumul anual de energie | 106 kWh |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.29 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 90 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 85 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Garanție | 60 luni |