- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Реверсивен люк, Ρύθμιση θερμοκρασίας |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 10 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 80 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 2 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N/ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 90 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 106 kWh |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.29 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 90 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 85 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |