- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Full No Frost, Диспенсър за вода |
| Дозатор за вода | Да |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 9 |
| Нетен обем на фризера | 235 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Брой рафтове хладилник | 5 |
| Брой рафтове на врата | 8 |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 357 kWh |
| Цвят | Cив |
| Ниво на шум | 37 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 176.8 cm |
| Ширина | 92 cm |
| Дълбочина | 73.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |