(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Full No Frost, Диспенсър за вода |
| Dozator de apa | Da |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 9 |
| Volumul net al congelatorului | 235 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Numărul de rafturi frigider | 5 |
| Număr de rafturi pe ușă | 8 |
| Sistem de răcire | Full No Frost |
| Consumul anual de energie | 357 kWh |
| Culoare | Gri |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta, Stânga |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 176.8 cm |
| Lăţime | 92 cm |
| Adâncime | 73.5 cm |
| Garanție | 24 luni |