(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Full No Frost, Диспенсър за вода |
| Διανομέας νερού | Ναι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 9 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 235 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 5 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 8 |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 357 kWh |
| Χρώμα | Γκρι |
| Επίπεδο θορύβου | 37 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 176.8 cm |
| Πλάτος | 92 cm |
| Βάθος | 73.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |