
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Антибактериален, Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 7 |
| Нетен обем на фризера | 42 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 171 l |
| Климатичен клас | N |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 213 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 145 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 57 cm |
| Дължина за враждане | 1234 мм |
| Гаранция | 24 месеца |