Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Αντιβακτηριδιακό, Реверсивен люк |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 7 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 42 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 171 l |
| Κλιματική τάξη | N |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 213 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 145 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 57 cm |
| Μήκος βεντέτας | 1234 мм |
| Εγγύηση | 24 μήνες |