Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Antibacterian, Trapa reversibilă |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 7 |
| Volumul net al congelatorului | 42 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 171 l |
| Clasa de climă | Clasa N |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 213 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 145 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 57 cm |
| Lungimea vrăjirii | 1234 мм |
| Garanție | 24 luni |