
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Антибактериален, Бързо замразяване |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 3 |
| Нетен обем на фризера | 17 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | T - SN |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 145 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Cив |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 83.8 cm |
| Дълбочина | 59.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |