Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Antibacterian, Îngheţa |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 3 |
| Volumul net al congelatorului | 17 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | T - SN |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 145 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Culoare | Gri |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 83.8 cm |
| Adâncime | 59.5 cm |
| Garanție | 24 luni |