Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Αντιβακτηριδιακό, Бързо замразяване |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 3 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 17 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | T - SN |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 145 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 83.8 cm |
| Βάθος | 59.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |