
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Full No Frost, LED Дисплей |
| Технологии | Двоен инвертор |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 9 |
| Нетен обем на фризера | 175 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 6 |
| Климатичен клас | SN - N - ST - T |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 298 kWh |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 180 cm |
| Ширина | 79.5 cm |
| Дълбочина | 74 cm |
| Гаранция | 24 месеца |