Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Full No Frost, Οθόνη LED |
| Τεχνολογία | Двоен инвертор |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 9 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 175 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 6 |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST - T |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 298 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 180 cm |
| Πλάτος | 79.5 cm |
| Βάθος | 74 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |