Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Full No Frost, Display LED |
| Tehnologii | Двоен инвертор |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 9 |
| Volumul net al congelatorului | 175 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 6 |
| Clasa de climă | SN - N - ST - T |
| Sistem de răcire | No Frost |
| Consumul anual de energie | 298 kWh |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta, Stânga |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 79.5 cm |
| Adâncime | 74 cm |
| Garanție | 24 luni |