
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED Дисплей, No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 8 |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Брой рафтове хладилник | 8 |
| Брой рафтове на врата | 7 |
| Климатичен клас | SN/N/ST/T |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 287 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Cив |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 177 cm |
| Дълбочина | 59 cm |
| Гаранция | 24 месеца |