(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Display LED, No Frost |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 8 |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Numărul de rafturi frigider | 8 |
| Număr de rafturi pe ușă | 7 |
| Clasa de climă | SN/N/ST/T |
| Sistem de răcire | No Frost |
| Consumul anual de energie | 287 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Tipul de afișare | LCD |
| Culoare | Gri |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta, Stânga |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 177 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Garanție | 24 luni |