(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Οθόνη LED, No Frost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 8 |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 8 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 7 |
| Κλιματική τάξη | SN/N/ST/T |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 287 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Γκρι |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 177 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |