
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Антибактериален |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 5 |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 309 l |
| Брой рафтове хладилник | 5 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Климатичен клас | N - ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 309 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 155 cm |
| Дълбочина | 65 cm |
| Гаранция | 24 месеца |