(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Antibacterian |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 5 |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 309 l |
| Numărul de rafturi frigider | 5 |
| Număr de rafturi pe ușă | 4 |
| Clasa de climă | N - ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 309 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 155 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Garanție | 24 luni |