(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Αντιβακτηριδιακό |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 5 |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 309 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 5 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 4 |
| Κλιματική τάξη | N - ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 309 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 155 cm |
| Βάθος | 65 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |