- -27,61 €
- Изчерпано
Брой врати: 2
Нетен обем: 213 l
Отваряне на вратата: Дясно, Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Сребрист
Нетен обем хладилник: 171 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Основа за яйца
Материал рафтове: Закалено стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 42 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 2
LED осветление
Захранващо напрежение: 230 V
Ниво на шум: 42 dB
Енергиен клас F
Височина: 144 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 57 cm
Гаранция: 60 месеца
*С поръчването на този уред, ВИЕ автоматично получавате 5 години гаранция, без да има нужда от допълнителна регистрация!
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Брой врати: 2
Нетен обем: 213 l
Отваряне на вратата: Дясно, Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Сребрист
Нетен обем хладилник: 171 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Основа за яйца
Материал рафтове: Закалено стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 42 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 2
LED осветление
Захранващо напрежение: 230 V
Ниво на шум: 42 dB
Енергиен клас F
Височина: 144 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 57 cm
Гаранция: 60 месеца
*С поръчването на този уред, ВИЕ автоматично получавате 5 години гаранция, без да има нужда от допълнителна регистрация!
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 128 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 171 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 224 kWh |
| Цвят | Cив |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 213 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 144 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 57.4 cm |
| Предназначен за | Кухня |