- -27,61 €
- Stoc epuizat
Брой врати: 2
Нетен обем: 213 l
Отваряне на вратата: Дясно, Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Сребрист
Нетен обем хладилник: 171 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Основа за яйца
Материал рафтове: Закалено стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 42 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 2
LED осветление
Захранващо напрежение: 230 V
Ниво на шум: 42 dB
Енергиен клас F
Височина: 144 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 57 cm
Гаранция: 60 месеца
*С поръчването на този уред, ВИЕ автоматично получавате 5 години гаранция, без да има нужда от допълнителна регистрация!
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Брой врати: 2
Нетен обем: 213 l
Отваряне на вратата: Дясно, Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Сребрист
Нетен обем хладилник: 171 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Основа за яйца
Материал рафтове: Закалено стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 42 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 2
LED осветление
Захранващо напрежение: 230 V
Ниво на шум: 42 dB
Енергиен клас F
Височина: 144 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 57 cm
Гаранция: 60 месеца
*С поръчването на този уред, ВИЕ автоматично получавате 5 години гаранция, без да има нужда от допълнителна регистрация!
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 128 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 171 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 224 kWh |
| Culoare | Gri |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 213 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 144 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 57.4 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |