- -27,61 €
- Χωρίς απόθεμα
Брой врати: 2
Нетен обем: 213 l
Отваряне на вратата: Дясно, Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Сребрист
Нетен обем хладилник: 171 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Основа за яйца
Материал рафтове: Закалено стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 42 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 2
LED осветление
Захранващо напрежение: 230 V
Ниво на шум: 42 dB
Енергиен клас F
Височина: 144 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 57 cm
Гаранция: 60 месеца
*С поръчването на този уред, ВИЕ автоматично получавате 5 години гаранция, без да има нужда от допълнителна регистрация!
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Брой врати: 2
Нетен обем: 213 l
Отваряне на вратата: Дясно, Реверсивни врати
Система за охлаждане: Статична
Цвят: Сребрист
Нетен обем хладилник: 171 l
Система за размразяване на хладилника: Ръчна
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Отделение за зеленчуци & плодове
Основа за яйца
Материал рафтове: Закалено стъкло
Тип контролен панел: Механичен
Нетен обем на фризера: 42 l
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Брой отделения: 2
LED осветление
Захранващо напрежение: 230 V
Ниво на шум: 42 dB
Енергиен клас F
Височина: 144 cm
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 57 cm
Гаранция: 60 месеца
*С поръчването на този уред, ВИЕ автоматично получавате 5 години гаранция, без да има нужда от допълнителна регистрация!
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 128 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 171 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 224 kWh |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 42 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 213 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 144 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 57.4 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |