- Изчерпано
Тегло: 39,00 кг
Височина: 145.50см
Широчина: 54.00см
Дълбочина: 59,50см
Цвят: Бял
Брой врати: 1
Стандартен тип монтаж
Автоматична система за размразяване на хладилника
Енергиен клас: F
Тип охлаждане Статично
Обем на хладилника 255л
Общ обем 255л
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тегло: 39,00 кг
Височина: 145.50см
Широчина: 54.00см
Дълбочина: 59,50см
Цвят: Бял
Брой врати: 1
Стандартен тип монтаж
Автоматична система за размразяване на хладилника
Енергиен клас: F
Тип охлаждане Статично
Обем на хладилника 255л
Общ обем 255л
Гаранция: 60 месеца
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 0 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 255 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 219 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 255 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 145 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 59.5 cm |
| Предназначен за | Кухня |