- Stoc epuizat
Тегло: 39,00 кг
Височина: 145.50см
Широчина: 54.00см
Дълбочина: 59,50см
Цвят: Бял
Брой врати: 1
Стандартен тип монтаж
Автоматична система за размразяване на хладилника
Енергиен клас: F
Тип охлаждане Статично
Обем на хладилника 255л
Общ обем 255л
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тегло: 39,00 кг
Височина: 145.50см
Широчина: 54.00см
Дълбочина: 59,50см
Цвят: Бял
Брой врати: 1
Стандартен тип монтаж
Автоматична система за размразяване на хладилника
Енергиен клас: F
Тип охлаждане Статично
Обем на хладилника 255л
Общ обем 255л
Гаранция: 60 месеца
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 0 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 255 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 219 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 255 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 145 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 59.5 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |