- Χωρίς απόθεμα
Тегло: 39,00 кг
Височина: 145.50см
Широчина: 54.00см
Дълбочина: 59,50см
Цвят: Бял
Брой врати: 1
Стандартен тип монтаж
Автоматична система за размразяване на хладилника
Енергиен клас: F
Тип охлаждане Статично
Обем на хладилника 255л
Общ обем 255л
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тегло: 39,00 кг
Височина: 145.50см
Широчина: 54.00см
Дълбочина: 59,50см
Цвят: Бял
Брой врати: 1
Стандартен тип монтаж
Автоматична система за размразяване на хладилника
Енергиен клас: F
Тип охлаждане Статично
Обем на хладилника 255л
Общ обем 255л
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 0 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 255 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 219 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 255 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 145 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 59.5 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |