- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Инхалатори |
|
| Тип аксесоар | Маска, Тръба, Маркуч |
| Тип продукт | Аерозолен апарат |
| За | Деца |
| Цвят | Син |
| Функции | Преносим |
| Метод на инхалация | Компресия |
| Мощност | 0 W |
| Захранване | Мрежово |
| Напрежение | 240 V, 220 V |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Размер на частици за филтриране (μm) | 0.5 |
| Капацитет флакон с лекарство | 10 мл |
| Капацитет на пулверизиране (мл/мин) | 0.3 |
| Гаранция | 24 месеца |