- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Инхалатори |
|
| Τύπος αξεσουάρ | Μάσκα, Тръба, Маркуч |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή αεροζόλ |
| Σχετικά με | Деца |
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Φορητός |
| Μέθοδος εισπνοής | Компресия |
| Εξουσία | 0 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ενταση | 240 V, 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μέγεθος σωματιδίων φίλτρου (μm) | 0.5 |
| Χωρητικότητα φιαλιδίου φαρμάκου | 10 мл |
| Ικανότητα ψεκασμού (ml / min) | 0.3 |
| Εγγύηση | 24 месеца |