- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Инхалатори |
|
| Tip accesori | Masca, Tub, Маркуч |
| Tip produs | Aparat aerosoli |
| Pentru | Деца |
| Culoare | Albastru |
| Functii | Portabil |
| Metoda nebulizare | Компресия |
| Putere | 0 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Voltaj | 240 V, 220 V |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Dimensiune particule filtrate (μm) | 0.5 |
| Capacitate cupa medicament | 10 мл |
| Capacitate vaporizare (ml/min) | 0.3 |
| Garanție | 24 месеца |