(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Инхалатори |
|
| Тип продукт | Аерозолен апарат |
| Цвят | Бял |
| Функции | Преносим |
| Метод на инхалация | Компресия |
| Капацитет флакон с лекарство | 6 мл |
| Капацитет на пулверизиране (мл/мин) | 0.35 |
| Време на работа | 20 min |
| Време охлаждане | 40 min |
| Височина | 8.78 cm |
| Ширина | 11.6 cm |
| Дължина | 13.86 cm |
| Гаранция | 60 месеца |