(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Инхалатори |
|
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή αεροζόλ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Φορητός |
| Μέθοδος εισπνοής | Компресия |
| Χωρητικότητα φιαλιδίου φαρμάκου | 6 мл |
| Ικανότητα ψεκασμού (ml / min) | 0.35 |
| Ωρα εργασίας | 20 min |
| Χρόνος ψύξης | 40 min |
| Υψος | 8.78 cm |
| Πλάτος | 11.6 cm |
| Μήκος | 13.86 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |