(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Инхалатори |
|
| Tip produs | Aparat aerosoli |
| Culoare | Alb |
| Functii | Portabil |
| Metoda nebulizare | Компресия |
| Capacitate cupa medicament | 6 мл |
| Capacitate vaporizare (ml/min) | 0.35 |
| Timp operare | 20 min |
| Timp racire | 40 min |
| Inaltime | 8.78 cm |
| Latime | 11.6 cm |
| Lungime | 13.86 cm |
| Garanție | 60 luni |