
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Измерване на кръвно налягане |
|
| Цвят | Cив |
| Съдържание пакет | Систолично / Диасистолично / Пулс |
| Тип функциониране | Електронен |
| Функции | Преносим, История на ползванията |
| Част от тялото | Ръце |
| Предимства | Индикатор за аритмия, Памет |
| Тип употреба | Домашна |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 4 x 1.5 V AAA |
| Максимална памет (измервания) | 120 |
| Обиколка на маншета | 22 - 36 см |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 12.5 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Тегло | 0.500 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |