
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Измерване на кръвно налягане |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Πακέτο περιεχομένων | Систолично / Диасистолично / Пулс |
| Τύπος λειτουργίας | Ηλεκτρονικός |
| Λειτουργίες | Φορητός, Ιστορικό χρήσης |
| Μέρος του σώματος | Χέρια |
| Πλεονεκτήματα | Индикатор за аритмия, Памет |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 4 x 1.5 V AAA |
| Μέγιστη μνήμη (μετρήσεις) | 120 |
| Περιφέρεια περιχειρίδας | 22 - 36 cm |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 12.5 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Βάρος | 0.500 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |