
Tensiometru pentru brat cu afisare simultana a valorilor sistolice, diastolice, pulsatiilor si indicarea batailor neregulate ale inimii vizibile pe afisaj.
Indicator de masurare OMS (Organizatia Mondiala a Sanatatii). 120 de smemorari cu data si ora. Se opreste automat. Set cu husa si manseta reglabila.
CARACTERISTICI
- Afisarea simultana a presiunii sistolice, diastolice si pulsului
- Detectarea aritmiei
- Memorie pentru 120 de masuratori, cu data si ora
- Afiseaza valoarea medie a ultimelor trei masuratori clasificarea OMS (Organizatia Mondiala a Inimii).
- Alimentare: Abaterii
- Baterii necesare: 4 baterii AAA
- Manseta reglabila
- Circumferinta manseta: 22-36 cm
- Dimensiuni: 15 x 12,5 x 8 cm
- Greutate: 0.500 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Tensiometru pentru brat cu afisare simultana a valorilor sistolice, diastolice, pulsatiilor si indicarea batailor neregulate ale inimii vizibile pe afisaj.
Indicator de masurare OMS (Organizatia Mondiala a Sanatatii). 120 de smemorari cu data si ora. Se opreste automat. Set cu husa si manseta reglabila.
CARACTERISTICI
- Afisarea simultana a presiunii sistolice, diastolice si pulsului
- Detectarea aritmiei
- Memorie pentru 120 de masuratori, cu data si ora
- Afiseaza valoarea medie a ultimelor trei masuratori clasificarea OMS (Organizatia Mondiala a Inimii).
- Alimentare: Abaterii
- Baterii necesare: 4 baterii AAA
- Manseta reglabila
- Circumferinta manseta: 22-36 cm
- Dimensiuni: 15 x 12,5 x 8 cm
- Greutate: 0.500 Kg
Fisa tehnica
Измерване на кръвно налягане |
|
| Culoare | Gri |
| Continut pachet | Систолично / Диасистолично / Пулс |
| Tip functionare | Electronic |
| Functii | Portabil, Istorie utilizare |
| Zona corporala | Mâini |
| Beneficii | Индикатор за аритмия, Памет |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Baterii necesare | 4 x 1.5 V AAA |
| Numar maxim masuratori | 120 |
| Circumferinta manseta | 22 - 36 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 12.5 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Greutate | 0.500 Kg |
| Garanție | 24 luni |