- -8,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Измерване на кръвно налягане |
|
| Цвят | Сив / Бял |
| Тип функциониране | Електронен |
| Функции | Преносим, Автоматично спиране |
| Част от тялото | Ръце |
| Тип употреба | Домашна |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 2 x 1.5 V AAA |
| Височина | 6.1 cm |
| Ширина | 3.2 cm |
| Дължина | 3.6 cm |
| Тегло | 0.057 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |