- -8,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Измерване на кръвно налягане |
|
| Χρώμα | Сив / Бял |
| Τύπος λειτουργίας | Ηλεκτρονικός |
| Λειτουργίες | Φορητός, Αυτόματη διακοπή |
| Μέρος του σώματος | Χέρια |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x 1.5 V AAA |
| Υψος | 6.1 cm |
| Πλάτος | 3.2 cm |
| Μήκος | 3.6 cm |
| Βάρος | 0.057 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |