- -8,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Измерване на кръвно налягане |
|
| Culoare | Gri / alb |
| Tip functionare | Electronic |
| Functii | Portabil, Frânare automată |
| Zona corporala | Mâini |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Baterii necesare | 2 x 1.5 V AAA |
| Inaltime | 6.1 cm |
| Latime | 3.2 cm |
| Lungime | 3.6 cm |
| Greutate | 0.057 Kg |
| Garanție | 60 luni |