(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Измерване на кръвно налягане |
|
| Цвят | Жълт |
| Тип функциониране | Електронен |
| Функции | Преносим, Автоматично спиране, Регулируем |
| Част от тялото | Ръце |
| Предимства | Водоустойчив |
| Тип употреба | Домашна |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 2 х ААA |
| Височина | 12.2 cm |
| Ширина | 6.7 cm |
| Дължина | 8.7 cm |
| Гаранция | 60 месеца |