(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Измерване на кръвно налягане |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Τύπος λειτουργίας | Ηλεκτρονικός |
| Λειτουργίες | Φορητός, Αυτόματη διακοπή, Ρυθμιζόμενος |
| Μέρος του σώματος | Χέρια |
| Πλεονεκτήματα | Αδιάβροχος |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 х ААA |
| Υψος | 12.2 cm |
| Πλάτος | 6.7 cm |
| Μήκος | 8.7 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |