(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Измерване на кръвно налягане |
|
| Culoare | Galben |
| Tip functionare | Electronic |
| Functii | Portabil, Frânare automată, Reglabil |
| Zona corporala | Mâini |
| Beneficii | Rezistent la apă |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Baterii necesare | 2 х ААA |
| Inaltime | 12.2 cm |
| Latime | 6.7 cm |
| Lungime | 8.7 cm |
| Garanție | 60 luni |