- -12,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Измерване на кръвно налягане |
|
| Цвят | Бял, Сив |
| Тип функциониране | Електронен |
| Функции | История на ползванията, Автоматично спиране |
| Част от тялото | Ръце |
| Тип употреба | Домашна |
| Захранване | Батерии |
| Максимална памет (измервания) | 198 |
| Систоличен обхват на измерване | 60 - 250 mmHG |
| Диастоличен обхват на измерване | 35 - 190 mmHg |
| Височина | 5.6 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 9.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца |