- -10,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Измерване на кръвно налягане |
|
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Τύπος λειτουργίας | Ηλεκτρονικός |
| Λειτουργίες | Ιστορικό χρήσης, Αυτόματη διακοπή |
| Μέρος του σώματος | Χέρια |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Μέγιστη μνήμη (μετρήσεις) | 198 |
| Συστολικό εύρος μέτρησης | 60 - 250 mmHG |
| Εύρος διαστολικής μέτρησης | 35 - 190 mmHg |
| Υψος | 5.6 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 9.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |